KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7919660
*
nr 791 9660
Blandteknik
Indien, 25x18
Kondition: skadad
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 november 2012
kl 17:08:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/11 00:34:08
1
300 kr
16/11 15:33:58
2
450 kr
19/11 16:35:59
3
400 kr
19/11 16:59:45
4
600 kr
19/11 17:03:33
5
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik indien indisk vattenfärg
-
9210 Blandteknik
Hugo Carlberg (1880-1943), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:49
-
9273 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -84, Pol..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:14
-
8156 Blandteknik
Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:47
-
7215 Blandteknik
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Vinterbild m..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:50
-
9361 Blandteknik
Stig SASEN Andersson. Signerad, blandteknik, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:54
-
9360 Blandteknik
Stig SASEN Andersson. Signerad, daterad -55, Hötor..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:18
*
Blandteknik
Kondition: skadad
nr 791 9660
Blandteknik
Indien, 25x18
Kondition: skadad
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 november 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/11 00:34:08 | 1 | 300 kr |
16/11 15:33:58 | 2 | 450 kr |
19/11 16:35:59 | 3 | 400 kr |
19/11 16:59:45 | 4 | 600 kr |
19/11 17:03:33 | 5 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik indien indisk vattenfärg
-
9210 Blandteknik
Hugo Carlberg (1880-1943), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:49 -
9273 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -84, Pol..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:14 -
8156 Blandteknik
Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:47
-
7215 Blandteknik
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Vinterbild m..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:50 -
9361 Blandteknik
Stig SASEN Andersson. Signerad, blandteknik, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:54 -
9360 Blandteknik
Stig SASEN Andersson. Signerad, daterad -55, Hötor..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:18